KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11543077
*
nr 1154 3077
Örjan Östlund
(f. 1951), Sverige
Akvarell, Örjan Östlund (f. 1951), kustmotiv, 37x28
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2018
kl 18:29:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 21:28:21
1
Vinnande bud
7/1 16:46:22
2
600 kr
7/1 16:46:22
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust vatten vattenfärg örjan östlund
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:49
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:10
*
Örjan Östlund
Läs om budbetjänten
nr 1154 3077
Örjan Östlund
(f. 1951), Sverige
Akvarell, Örjan Östlund (f. 1951), kustmotiv, 37x28
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/1 21:28:21 | 1 | Vinnande bud |
7/1 16:46:22 | 2 | 600 kr |
7/1 16:46:22 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust vatten vattenfärg örjan östlund
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:49 -
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:10